Web edukia bistaratu

HAUTETSIAK

Pasaiako Udala ondorengo 17 zinegotzik osatzen dute:

2015 / 2019 LEGEALDIA
Hautetsia Taldea Delegazioa Jarduera
eta Maila
Curriculuma Ondasun aitorpena Kontaktua
Izaskun Gómez Cermeño PSE-EE ALKATEA %100
21.a
PDF PDF alkatetza@pasaia.net
Diego Leonet Mayo PSE-EE Ekonomia eta merkataritza garapena   PDF PDF dleonet@pasaia.net
Lore Súarez Linazasoro PSE-EE Trintxerpe
2. alkateordea
Pertsonala-Antolakuntza
Mugikortasuna
Kirolak
%100
14.a
PDF PDF lsuarez@pasaia.net
Itziar Barragán Rodiño PSE-EE     PDF PDF ibarragan@pasaia.net
Nahikari Otermin Soroa EAJ-PNV 1. alkateordea
San Pedro
Hirigintza
%100
14.a
PDF PDF notermin@pasaia.net
Sergio Ekiza Ipiña EAJ-PNV Gizartekintza
Zaharren egoitza
%50
14.a
PDF PDF sekiza@pasaia.net
Mirian Cano Puy EAJ-PNV Donibane
Kultura-Hezkuntza
Euskara
Gazteria
Kirolak
Parte-hartzea
Pasaia Musikal
Eskola Kontseilua
Euskaltegia
%50
14.a
PDF PDF mcano@pasaia.net
Aitor Iturbe Otaegui EAJ-PNV Arlo ekonomikoa %50
14.a
PDF PDF aiturbe@pasaia.net
Juan Carlos Martín Rudi EAJ-PNV     PDF PDF jcmartin@pasaia.net
Miguel María Torrea Echave EH-BILDU   %100
12.a
PDF PDF mmtorrea@pasaia.net
Oihane Oronoz Elzaurdi EH-BILDU     PDF PDF ooronoz@pasaia.net
Mikel García Peñil EH-BILDU     PDF PDF mgarcia@pasaia.net
Haritz Perez Martinez EH-BILDU     PDF PDF hperez@pasaia.net
Nerea González Bastardo PUEDE-PASAIA-AHAL DU   %100
12.a (*)
PDF PDF ngonzalez@pasaia.net
Lide Castellano Estévez PUEDE-PASAIA-AHAL DU     PDF PDF lcastellano@pasaia.net
Julen Rodríguez Aboy PUEDE-PASAIA-AHAL DU     PDF PDF jrodriguez@pasaia.net
Manuela Nicolás López Atxiki gabeko zinegotzia     PDF PDF mnicolas@pasaia.net

Oharra: Zinegotzien eta udal-langileen soldata-mailak Euskadiko tokiko erakundeetako lan harremanetarako protokolo markoan oinarritzen dira (Udalen lan-hitzarmena). Zinegotziek aurreko taulan aipatzen diren jarduera eta mailaren araberako ordainsariak jasotzen dituzte. Ikusi ordainsarien eta dieten taulak

(*) Zinegotziak berak hala eskatuta, Udalhitzeko 11. mailari dagokion ordainsaria jasotzen du

Web edukia bistaratu

KONFIANTZAKO LANGILEAK

2015 / 2019 LEGEALDIA
Langilea Kargua Jarduera
eta Maila
Curriculuma Ondasun aitorpena Kontaktua
Ayelen Torrado Maneiro Alkatearen laguntzailea %100
11.a
PDF PDF alkatetza@pasaia.net